додатково

Охоронні системи Ajax та підключення до пультової охорони

Стартові комплекти, додаткові датчики та сирени Ajax. Користуйтесь автономно або підключіться до пультА охоронної компанії.

обладнання

обладнання

обладнання

Стартові комплекти

Стартові комплекти бездротової сигналізації включають в себе (мінімально) датчики руху та відчинення, брелок із тривожною кнопкою та хаб для управління системою. Цього достатньо для захисту входу в приміщення. Якщо зловмисник проникне в приміщення, система запустить тривогу та сповістить вас. За умови додаткового підключення до пультової охорони система миттєво сповістить також охоронну компанію. Комплект сигналізації з датчиками MotionCam у разі тривоги надішле фото, зроблене під час вторгнення.

Стартові комплекти використовують кілька каналів зв’язку, як мінімум це GSM та Ethernet. Комплекти з підтримкою Wi-Fi та двох SIM-карт можуть мати до чотирьох незалежних каналів зв’язку з користувачами та пультом охорони (за умови підключення до пультової охорони). Стартові комплекти можна доповнити додатковими пристроями.

StarterKit

Складається з централі Hub, датчика руху, датчика відчинення та брелока з тривожною кнопкою

 • Аутентифікація для запобігання підміни

 • Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку

 • Тампер проти злому

 • Канали Ethernet і 2G

 • Чорний або білий колір

5 999

StarterKit Cam

Складається з централі Hub 2, датчика руху з камерою, датчика відчинення та брелока з тривожною кнопкою.

 • Аутентифікація для запобігання підміни

 • Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку

 • Тампер проти злому

 • Канали Ethernet і 2G

 • Фотоверифікація тривог

 • Чорний або білий колір

9 199

StarterKit Cam Plus

Складається з централі Hub 2 Plus, датчика руху з камерою, датчика відчинення та брелока з тривожною кнопкою.

 • Аутентифікація для запобігання підміни

 • Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку

 • Тампер проти злому

 • Канали Ethernet, LTE, Wi-Fi

 • Фотоверифікація тривог

 • Чорний або білий колір

12 199
5 999
9 199
12 199

Додаткові бездротові датчики та кімнатна сирена

Ви можете додати до вашого стартового комплекту додаткові датчики відчинення дверей або вікон та датчики руху, датчики протікання та протипожежні датчики, що здіймають тривогу в разі виявлення ознак протікання, диму, різкого підвищення температури або концентрації чадного газу. Кімнатна сирена відлякує зловмисників гучним звуком і привертає увагу сусідів.

MotionProtect

Бездротовий датчик руху, повідомляє про перші ознаки вторгнення в дім або офіс. Кріпиться до стіни навпроти дверей та інших місць ймовірного проникнення злочинців.

1 149

MotionProtect Plus

Бездротовий датчик руху з мікрохвильовим сенсором. Призначений для приміщень з кондиціонерами, камінами, а також для кімнат, де є ймовірність засвічень і відблисків.

1 749

MotionCam

Датчик руху з камерою для верифікації тривог. Ви будете знати про ситуацію вдома до того, як грабіжники зрозуміють, що попалися. Слідом за тривогою датчик надішле анімовану серію фотографій для оцінки ситуації.

2 799
1 149
1 749
2 799

DoorProtect

Повідомляє про вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей або вікна. Встановлюється на всі типи дверей, включно з металевою основою. Чорний або білий колір.

849

GLASSPROTECT

Бездротовий датчик, що розпізнає розбиття скла на відстані до 9 метрів. Якщо хтось спробує потрапити в приміщення, розбивши вікно, система негайно зреагує. Водночас машини, що їдуть повз, або гавкіт собак не спровокує хибних спрацьовувань.

1 249

LeaksProtect

Бездротовий датчик протікання, допомагає запобігти затопленню: визначає прорив труби, протікання пральної або посудомийної машини. Чорний або білий колір.

999
849
1 249
999

FireProtect

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про появу диму і стрибки температури. Чорний або білий колір.

1 549

FireProtect Plus

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури та чадного газу цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про небезпечний рівень СО, появу диму і раптові стрибки температури.

2 249

HomeSiren

Бездротова домашня сирена голосно повідомляє про тривогу в разі спрацювання датчиків. Установлюється в приміщенні, щоб попередити про небезпеку чи відлякати зловмисників.

1 249
1 549
2 249
1 249

Підключення до пультової охорони

Після встановлення охоронних систем Ajax виникають цілком логічні питання: хто буде відслідковувати спрацювання сигналізації та що робити, коли вони спрацювали? Безумовно, ви можете взяти це на себе, однак що робити, коли ви зайняті й далеко від дому чи офісу, у відрядженні, розрядився телефон чи ви не в мережі, або коли проблеми виникають вночі, і ви не в змозі відреагувати вчасно? Адже саме вчасна та правильна реакція на такі випадки є запорукою відвернення, припинення чи мінімізації спричиненої шкоди від крадіжок, пожеж чи інших інцидентів.

Ми пропонуємо найкраще рішення – підключення на пульт централізованої охорони. Фахівці охоронної компанії будуть цілодобово відслідковувати спрацювання вашої сигналізації та забезпечать оперативне реагування на інциденти. Тривожне сповіщення на пульт охорони передається за 1-2 секунди, час обробки оператором тривожного сповіщення і передачі його групі швидкого реагування складає від 10 секунд до 1 хвилини. Час прибуття групи залежить від відстані та завантаженості автодоріг, на практиці в Києві та області цей час становить від 3 до 15 хвилин. Цього достатньо, щоб відвернути завдання шкоди чи припинити злочин або мінімізувати можливі втрати.

Бажаєте замовити охоронні сигналізації Ajax, послуги з їхнього встановлення та налаштування нашими фахівцями, або підключити вже встановлену сигналізацію на пульт централізованої охорони? Зверніться до Call-центру або скористайтесь формою зворотнього зв’язку.

ТЕЛЕФОНИ

+38 (067) 011 08 00

+38 (099) 011 08 00